Przegląd kryptowalut Capital.com 2026: Opłaty, platformy, aplikacje, bezpieczeństwo i nie tylko

Poznaj funkcje bezpieczeństwa, regulacje i reputację Capital.com. W tym przewodniku omówiono również, jak otworzyć konto w capital.com, opłaty i inne opłaty stosowane przez Capital.com dla Bitcoin i innych handlowców kryptowalut, a także wpłaty i wypłaty.

capital.com Logo
Odwiedź Capital.com
82.78% rachunków CFD inwestorów detalicznych traci pieniądze.
Odwiedź Capital.com
82.78% rachunków CFD inwestorów detalicznych traci pieniądze.

Przegląd Capital.com

Ta recenzja Capital.com bada obsługiwane przez Capital.com kontrakty CFD na kryptowaluty, opłaty, proces weryfikacji i recenzje innych traderów. Dowiesz się również o otwieraniu konta, kupowaniu i sprzedawaniu kontraktów CFD na Bitcoin w Capital.com, depozytach, obsługiwanej platformie handlowej, obsłudze klienta i nie tylko.

Ekran główny Capital-com

Capital.com jest internetowym brokerem CFD i kryptowalut oferującym usługi handlowe w ponad 50 krajach na całym świecie. Z siedzibą na Cyprze, posiada biura regionalne m.in. w Wielkiej Brytanii, Australii, na Seszelach i Gibraltarze. Założony w 2016 roku, ewoluował jako prawdziwa sensacja handlowa dla aspirantów współczesnej ery finansowej. Broker oferuje szeroką gamę instrumentów finansowych w wielu klasach aktywów, w tym kontrakty CFD na waluty, kontrakty CFD na towary, kontrakty CFD na kryptowaluty, kontrakty CFD na indeksy i kontrakty CFD na akcje. Najnowocześniejsza platforma handlowa, modele zarządzania ryzykiem i protokoły bezpieczeństwa sugerują, że warto ją przejrzeć. W tym artykule szczegółowo omówimy recenzję capital.com. 

Capital.com Main Features

Number of Coins
299+
Margin Trading
Yes
Handel CFD
Yes
Minimalny depozyt
20 $£€ By Credit Card
Zero Deposit Fees
Tak
Zero Withdrawal Fees
Tak

Capital.com Plusy i minusy

Aby pomóc Ci lepiej zrozumieć, czy broker odpowiada Twoim potrzebom handlowym, pozwól nam szybko wymienić kilka zalet i wad poniżej. 

Zalety Capital.com

  • Oferuje natychmiastową realizację transakcji, a następnie konkurencyjne naliczanie spreadów.
  • Oferuje niezawodne i przyjazne dla użytkownika platformy transakcyjne.
  • Capital.com oferuje modele zarządzania ryzykiem, takie jak hedging.
  • Obsługuje wiele kontraktów CFD na kryptowaluty.
  • Przejrzysta struktura opłat.

Wady Capital.com

  • Zespół obsługi klienta zbyt długo czeka na odpowiedź.
  • Broker nie akceptuje klientów ze Stanów Zjednoczonych.
  • Oferuje dźwignię 1:30 ustaloną przez ESMA.

Plusy

  • Natychmiastowa realizacja transakcji – Capital.com obsługuje natychmiastową realizację zleceń bez konieczności ponownego kwotowania. Oznacza to, że broker przekazuje zlecenia klientów na rynek bez interwencji.
  • Przyjazny dla użytkownika interfejs – Capital.com oferuje łatwy w użyciu interfejs handlowy. Inwestorzy mogą wygodnie poruszać się po platformie.
  • Zaawansowane narzędzia do zarządzania ryzykiem – inwestorzy mogą skutecznie zarządzać ryzykiem handlowym za pomocą wielu narzędzi do zarządzania ryzykiem dostępnych na Capital.com.
  • Bezproblemowe otwarcie konta – broker ma szybki proces otwierania konta. Prosi jednak o zweryfikowanie konta przed umożliwieniem rozpoczęcia handlu kontraktami CFD na kryptowaluty.
  • Obsługuje wiele kryptowalut – Capital.com oferuje szeroką gamę aktywów kryptograficznych do handlu jako instrumenty pochodne, w tym między innymi Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash, Ethereum, DASH itp. Jednak klienci z Wielkiej Brytanii nie mogą handlować kontraktami CFD na kryptowaluty po tym, jak FCA ograniczyła brokerom oferowanie kontraktów CFD na kryptowaluty klientom z Wielkiej Brytanii.
  • Przejrzysta struktura opłat: Capital.com jasno określa swoją strukturę opłat. Firma oferuje 0% prowizji za wpłaty i wypłaty za pośrednictwem wielu metod płatności. 

Wady

  • Powolna obsługa klienta – Capital.com pozostaje w tyle za standardem branżowym, oferując wydajną obsługę klienta. Klienci mogą być zmuszeni do oczekiwania w kolejce, aż przedstawiciel odpowie na ich zapytanie. Połączenie z agentem obsługi klienta zajmuje zwykle 5-10 minut, co może być źródłem niedogodności dla niektórych użytkowników.
  • Brak klientów z USA – Capital.com obsługuje wiele krajów na całym świecie, ale nie akceptuje klientów ze Stanów Zjednoczonych.
  • Ograniczona dźwignia finansowa – Klienci mogą uzyskać dostęp do ograniczonej dźwigni finansowej zgodnie z przepisami określonymi przez ESMA w Capital.com. 

Capital.com Przepisy, biura i obsługiwane kraje

Przepisy

Broker posiada wiele licencji od różnych organów regulacyjnych w różnych jurysdykcjach na świecie, takich jak CySEC, FCA, SCB i ASIC. 

Biura

Będąc globalną firmą, grupa Capital Com stale się rozwija i rozszerza swoją działalność na całym świecie. Zgodnie z informacjami dostępnymi na stronie internetowej firmy, broker posiada biura w trzech jurysdykcjach, między innymi w Wielkiej Brytanii, na Białorusi, Cyprze i w Australii. Wkrótce jednak będzie obecny również na innych kontynentach. 

Kraje obsługiwane przez Capital.com

Capital.com akceptuje klientów z prawie wszystkich części świata, w tym z Europy, Afryki, Azji i Pacyfiku oraz Ameryki Łacińskiej. Nie przyjmuje jednak klientów ze Stanów Zjednoczonych i Ameryki Północnej – Kanady. 

Monety dostępne na Capital.com

Oprócz bycia jednym z najlepszych brokerów Bitcoin CFD, klienci mogą handlować kilkoma innymi kontraktami CFD na kryptowaluty z Capital.com. Poniżej wymieniono kilka najczęściej handlowanych kontraktów CFD na kryptowaluty. 

  1. Bitcoin Cash (BCH)
  2. Ripple (XRP)
  3. TRON (TRX)
  4. Ethereum (ETH)
  5. Litecoin (LTC)
  6. Eminer (EM)
  7. Bitcoin Gold (BTG)
  8. Stellar (XLM)
  9. Neo (NEO)
  10. EOSIO (EOS)
  11. Steem (SBD)
  12. Quantum (QKD)
Kod parySprzedażKupowanieRozprzestrzenianie sięZmiana PERC
DOGE/USD0.055110.058100.00299-4.330%
BTC/USD51755.0551793.5538.50-0.520%
XRP/USD0.530830.546830.01600-0.750%
ETH/USD1919.611929.6110.00-0.950%
XRP/EUR0.437560.453560.01600-0.710%
BTS/BTC0.000001150.000001290.00000014-3.390%
BCH/USD714.85719.855.00+1.600%
XLM/USD0.501570.506340.00477+0.450%
BTG/BTC0.00048280.00053480.0000520+1.010%
TRX/USD0.061700.062140.00044+12.860%
LTC/USD232.37233.871.50+1.510%
ADA/BTC0.000017640.000017740.00000010+0.060%
TRX/BTC0.000001180.000001220.00000004+13.330%
BTC/EUR42845.0542880.0535.00-0.420%
ETH/EUR1592.431594.932.50-0.970%
QTUM/USD7.1237.1890.066+0.380%
EOS/USD5.10605.18600.0800+5.480%
XRP/BTC0.000009460.000011350.00000189-0.320%
NEO/USD46.102246.40220.3000+4.170%
STEEM/BTC0.000009150.000009240.00000009-0.750%
ETC/BTC0.00028910.00029910.0000100+3.250%
XEM/BTC0.000008900.000009060.00000016+11.430%
EOS/BTC0.000094840.000103840.00000900+5.700%
BTC/RUB3827867.53829400.51533.0-0.520%
XLM/BTC0.000009520.000009920.00000040+0.950%
LTC/EUR192.59193.591.00+1.480%
Indeks CIX/Crypto229701.35231884.692183.34-0.430%
ETH/BTC0.037030.037270.00024-0.640%
ETH/RUB141488.8142976.31487.5-1.180%
BCH/BTC0.013730.014010.00028+1.710%
NEO/BTC0.0008800.0009000.000020+5.480%
QTUM/BTC0.000135520.000140520.00000500+0.650%
AAVE/USD428.450447.19318.743-5.100%
ALGO/USD1.36751.36880.0013-3.660%
ANT/USD6.07636.09290.0166-5.670%
ATOM/USD22.989623.00920.0196-3.110%
AVAX/USD39.990040.03480.0448-2.870%
BAL/USD44.995145.01850.0234-4.720%
BAND/USD18.360618.39130.0307+2.410%
BAT/USD0.629130.629860.00073-1.070%
BNB/USD268.34268.760.42+33.280%
BTC/AUD65819.9466825.891005.95-0.950%
BTC/BHT1551980.131552711.16731.03-0.500%
BTC/CAD65135.6666131.61995.95-0.510%
BTC/CZK1097896.201115183.1417286.94-0.780%
BTC/DKK315301.84320131.314829.47-0.740%
BTC/HUF15194159.9115434641.84240481.93-0.780%
BTC/MXN1043154.371059342.8316188.46-0.490%
BTC/ILS167924.88170546.392621.51-0.560%
Dolar BTC/NZD70926.9672013.461086.50-0.820%
BTC/NOK434258.07441018.956760.88-0.640%
BTC/GBP36724.5737285.45560.88-0.630%
BTC/ZAR747499.86759162.0311662.17-0.870%
BTC/RON206675.51209909.293233.78-0.650%
BTC/SGD68066.8169110.781043.97-0.660%
BTC/SEK426001.72432594.606592.88-0.830%
BTC/CHF45973.0846676.58703.50-0.640%
BTC/TRY357815.39363555.525740.13-0.410%
BTC/JPY5422890.485505728.0082837.52-0.660%
BTG/USD26.29426.3500.056+0.390%
BTC/BYN133414.0134800.01386.0-0.740%
BTS/USD0.06237070.06341470.0010440-3.800%
BNT/USD5.57665.58360.0070-5.660%
BUSD/USD1.00011.00030.0002-0.020%
ADA/USD0.91287350.91403460.0011611-0.620%
COMP/USD452.38453.921.54-3.080%
CRV/USD2.76912.77470.0056-3.680%
DAI/USD1.00041.00060.00020.000%
DASH/USD317.392318.4711.079+11.860%
DCR/USD134.31134.800.49-2.600%
DGB/USD0.073570.074570.00100-4.740%
DOT/USD31.435331.45360.0183+0.500%
ETN/USD0.011360.011820.00046-11.180%
ETH/AUD2447.292484.2336.94-1.600%
ETH/BHT57709.3457727.1117.77-1.150%
ETH/CAD2421.912458.4636.55-1.170%
ETH/CZK40667.1141307.37640.26-2.000%
ETH/DKK11704.1511883.72179.57-1.750%
ETH/HUF563604.82572447.518842.69-1.810%
ETH/MXN38744.6539346.13601.48-1.430%
ETH/ILS6244.766343.1398.37-1.410%
ETH/NZD2632.002672.4440.44-1.840%
ETH/NOK16143.4216394.55251.13-1.460%
ETH/GBP1364.211385.1420.93-1.590%
ETH/ZAR27770.4328206.37435.94-1.740%
ETH/RON7672.607792.89120.29-1.670%
ETH/SGD2527.622566.4838.86-1.640%
ETH/SEK15817.2116064.07246.86-1.680%
ETH/CHF1706.601732.7626.16-1.660%
ETH/TRY13276.4013501.31224.91-1.690%
ETH/JPY201138.21204219.613081.40-1.760%
ETC/USD15.19115.2310.040+1.570%
ETH/BYN4940.25019.579.3-1.620%
FIL/USD42.281842.33210.0503-2.140%
GLM/USD0.422290.423470.00118+56.030%
HOT/USD0.041750.042290.00054+3.820%
IOTA/USD1.46511.46710.0020-4.400%
KNC/USD2.18702.19120.0042-1.280%
LTC/BTC0.004420.004520.00010+1.150%
MATIC/USD0.123270.123820.00055-1.340%
XMR/USD271.95273.061.11+5.030%
OCEAN/USD1.14651.14830.0018-4.390%
OMG/USD6.48226.48900.0068-1.750%
ONT/USD1.24311.24870.0056-0.910%
PAX/USD0.99921.00030.0011-0.030%
PAXG/USD1784.831786.852.02-0.490%
REN/USD1.24471.24760.0029+5.900%
SNX/USD22.361322.37740.0161-4.720%
SOL/USD9.42509.43840.0134+4.550%
SRM/USD3.82093.82760.0067-4.360%
SUSHI/USD15.252315.26660.0143-3.050%
THETA/USD3.5723.5830.010+0.630%
TUSD/USD0.99941.00170.0023-0.020%
UMA/USD26.743726.85500.1113-1.800%
USDC/USD0.99961.00040.0008-0.020%
USDT/USD0.99940.99950.0001-0.040%
VET/USD0.053880.054410.00053-1.960%
WBTC/USD52299.7552330.3530.60-0.110%
XEM/USD0.46171610.46280670.0010906+7.770%
XTZ/USD4.97554.98640.0109+0.550%
YFI/USD42900.6043002.55101.95-5.040%
YFII/USD3189.373193.864.49-5.030%
ZEC/USD181.80182.030.23+5.620%

Opłaty transakcyjne Capital.com

Capital.com nie pobiera żadnych opłat za usługi takie jak wpłaty i wypłaty środków, notowania w czasie rzeczywistym, materiały edukacyjne, opcje wykresów i wskaźniki handlowe. Za otwarcie lub zamknięcie pozycji nie jest pobierana żadna opłata. Capital.com zarabia prowizję poprzez naliczanie spreadów i opłat overnight.  Broker pobiera średnio od 0.5% do 1% spreadu odpowiednio dla BTC i ETH; spread jest dynamiczny. 

Jak działają spready CFD na kryptowaluty?

Załóżmy, że chcesz sprzedać i kupić Bitcoin CFD i decydujesz się otworzyć krótką transakcję CFD, sprzedając go za dolara amerykańskiego (BTC/USD). Twój broker podaje cenę BTC/USD jako Sprzedaj/Kup @ 550/570.

Uważasz, że wartość Bitcoina spadnie w stosunku do dolara amerykańskiego. W związku z tym otwierasz pozycję sprzedaży CFD, sprzedając 05 jednostek, aby otworzyć pozycję po cenie 550.

Należy pamiętać, że jest to odpowiednik sprzedaży 05 tokenów BTC, więc możesz zyskać lub stracić 5 USD za każdy 1 USD zmiany wartości Bitcoina. Poniżej znajduje się tabela przedstawiająca obowiązujące opłaty overnight również dla BTC jako przykład. 

Ładowanie rozproszone
Ładowanie rozproszone1%
Opłaty overnight za utrzymywanie długiej pozycji-0.0500%
Opłaty overnight za utrzymywanie krótkiej pozycji.-0.0140%
Czas naliczania opłat za nocleg22:00 (UTC)
Minimalna ilość w obrocie0.01
Wymagany depozyt zabezpieczający50% (1:2)
MonetaBitcoin (BTC)

Obliczanie zysków i strat

Teraz, jeśli wartość Bitcoina spada w stosunku do dolara amerykańskiego, a nowa wycena wynosi 600 / 620. Decydujesz się zrealizować zysk i kupić 05 jednostek, aby zamknąć pozycję po cenie 620. Tak więc Twój zysk zostanie obliczony jako jednostki zmienione 50 @ 5 USD za każdą jednostkę = 250 USD.

Podobnie, gdyby cena zmieniła się na niekorzyść, mógłbyś ponieść stratę w tej samej wysokości.

Uwaga: Ceny BTC użyte w tym przykładzie są ilustracyjne, a nie rzeczywiste. 

Platformy transakcyjne Capital.com

Platformy transakcyjne dla komputerów stacjonarnych

Broker oferuje swoim klientom łatwą w użyciu, intuicyjną platformę handlową, dzięki czemu doświadczenie handlowe Capital.com jest niezapomniane. Dzięki szczegółowej analizie finansowej i inteligentnym narzędziom do dywersyfikacji ryzyka, inwestorzy mogą uzyskać dostęp do szerokiej gamy zbywalnych aktywów z pełnym zaufaniem. Poruszanie się po wielu wykresach i funkcje listy obserwacyjnej pomagają inwestorom wyprzedzać rynek i jak najlepiej wykorzystywać techniki hedgingowe do zarządzania ryzykiem. 

Kroki logowania i weryfikacji Capital.com

Zgodnie z różnymi zasadami i przepisami dotyczącymi prania pieniędzy, broker prosi o zweryfikowanie konta. W tym celu należy przedstawić dowód tożsamości. Poniżej przedstawiono kroki procesu logowania i weryfikacji Capital.com. 

  1. Odwiedź stronę.
  2. Zaloguj się na swoje konto.
  3. Kliknij kartę ustawień dostępną w lewym dolnym rogu strony.
  4. Kliknij „Szczegóły mojego konta.”
  5. W zakładce „Konto Live” kliknij przycisk „Zakończ rejestrację”.
  6. Otworzy się strona, na której można przesłać dokumenty, tj. dowód osobisty i paszport.
  7. Konieczne może być również dostarczenie zdjęcia w celu dopasowania do dostarczonego dowodu osobistego i paszportu.
  8. Musisz również przedstawić dowód zamieszkania, przedstawiając wyciąg z karty kredytowej lub rachunek za media w celu potwierdzenia adresu pocztowego.

Kroki logowania do Capital.com i handlu kontraktami CFD na kryptowaluty na komputerze?

Aby handlować kontraktami CFD na kryptowaluty, musisz zawrzeć kontrakt na różnice kursowe, znany również jako handel kryptowalutami CFD. W tym typie handlu Capital.com nie posiadasz w rzeczywistości kryptowaluty. Mimo to otwierasz długie lub krótkie pozycje na aktywach bazowych, aby spekulować na ich ruchach cenowych bez ich kupowania.  Należy pamiętać, że FCA zakazała Capital.com handlu kryptowalutowymi instrumentami pochodnymi w Wielkiej Brytanii.

Aby handlować kontraktami CFD na kryptowaluty z loginem Capital.com na stacjonarnej platformie transakcyjnej, wykonaj poniższe kroki;

Krok 1: Odwiedź oficjalną stronę brokera.

Ekran główny Capital-com

Krok 2: Zaloguj się na konto handlowe przy użyciu danych logowania Capital.com.

Krok 3: Kliknij zakładkę wpłaty dostępną po lewej stronie strony. Klienci mogą również dotknąć opcji konta funduszy dostępnej w górnej części ekranu pulpitu nawigacyjnego.

Depozyt w Capital.com

Krok 4: Wybierz preferowaną metodę płatności. Broker akceptuje wpłaty za pomocą wielu metod. Aby natychmiast kupować i sprzedawać kontrakty CFD na kryptowaluty, płatność kartą może działać lepiej. Dlatego wybierz kartę jako metodę płatności i wprowadź wymagane szczegóły, a następnie kliknij przycisk wpłaty. Pamiętaj, że musisz zweryfikować swoje konto, zanim będziesz mógł wpłacić środki na swoje konto.

Metoda płatności w Capital.com

Krok 5: Gdy masz już dostępne środki na swoim koncie, możesz od razu rozpocząć handel kontraktami CFD na kryptowaluty. Wybierz kryptowalutę, którą chcesz handlować.

Krok 6: Stuknij w przycisk handlu. Jest on dostępny po prawej stronie obszaru użytkownika.

Wybierz kwotę na Capital.com

Krok 7: Ustaw swoje preferencje handlowe i zdefiniuj kwotę, którą chcesz handlować.

Krok 8: Przejrzyj szczegóły zamówienia i kliknij przycisk handlu, aby zainicjować realizację transakcji.

Szczegóły handlowe na Capital.com

Aplikacja Capital.com

Mobilna platforma handlowa obsługuje wszystkie zaawansowane narzędzia handlowe potrzebne do aktywnego handlu. Inwestorzy mogą uzyskać dostęp do rynku w dowolnym momencie z dowolnego miejsca na świecie. Korzystając z ponad 70 wskaźników i różnych narzędzi do zarządzania ryzykiem, takich jak trailing stop, realizacja zysków i stop-loss, inwestorzy mogą otwierać pozycje na ponad 3000 rynków. Opcja handlu lewarowanego z konkurencyjnymi spreadami i zerową prowizją, w tym bez ukrytych opłat, wyznacza nowe wymiary handlu dla inwestorów mobilnych. Ważne jest, aby wiedzieć, że handel lewarowany zwiększa zarówno zyski, jak i straty.

Aplikacja Capital.com jest dostępna do pobrania z Google Play Store i App Store. Jest kompatybilna ze wszystkimi wersjami telefonów komórkowych z systemem iOS i Android.

Ekran główny Capital-com

Capital.com dokłada wszelkich starań, aby stać się jednym z ulubionych globalnych brokerów CFD dla entuzjastów kryptowalut. Umożliwiając inwestorom dostęp do rynku bez uszczerbku dla ich mobilności, broker oferuje najwyższej klasy mobilną aplikację handlową. Inwestorzy mogą teraz uzyskać dostęp do ponad 3000 instrumentów finansowych na wielu rynkach finansowych, w tym CFD na akcje, CFD na indeksy, CFD na forex, CFD na towary i CFD na kryptowaluty, za pomocą jednego kliknięcia na ekranie telefonu komórkowego.

Dostarczając świat kryptowalut CFD na wyciągnięcie ręki, broker oferuje konkurencyjny model cenowy dla handlu kontraktami CFD na kryptowaluty, wraz z konkurencyjnymi spreadami i szybką realizacją transakcji. Broker nie pobiera żadnych prowizji ani ukrytych opłat. Klienci mają dostęp do aktualizacji rynkowych na żywo, alertów cenowych w czasie rzeczywistym i dokładnych kwotowań cen wielu aktywów kryptograficznych. 

Dogłębna analiza finansowa

Aby pomóc użytkownikom w podejmowaniu świadomych decyzji handlowych, broker zapewnia wiele narzędzi wspierających dogłębną analizę techniczną i fundamentalną. Handlując kontraktami CFD na kryptowaluty za pomocą aplikacji mobilnej Capital.com, inwestorzy mogą śledzić więcej opcji handlowych po dokładnym zidentyfikowaniu trendów rynkowych.

Broker oferuje ponad 70 wskaźników technicznych, od chmury Ichimoku po wstęgi Bollingera, aby ułatwić klientom przeprowadzanie szczegółowej analizy technicznej. Najnowocześniejsze narzędzia do tworzenia wykresów pomagają inwestorom znaleźć trendy rynkowe i odkryć odpowiednie punkty wejścia i wyjścia do handlu aktywami kryptograficznymi. 

Inteligentne zarządzanie ryzykiem

Aplikacja mobilna Capital.com jest wyposażona w inteligentne narzędzia do zarządzania ryzykiem, które umożliwiają inwestorom zabezpieczanie swoich pozycji i skuteczną dywersyfikację strat handlowych. Definiując stop loss i take profits, inwestorzy mogą zabezpieczyć swoje pozycje przed nieoczekiwanymi ruchami na rynku. Ochrona przed ujemnym saldem pomaga również klientom zapobiegać ujemnemu saldu na ich rachunkach. Oznacza to, że inwestorzy nie mogą stracić więcej niż początkowa inwestycja. Jeśli rynek zachowuje się bezprecedensowo i działa przeciwko tobie, mobilna aplikacja handlowa automatycznie zamyka dotkniętą pozycję. 

Alerty cenowe

Funkcja alertów cenowych aplikacji ostrzega traderów o większych i mniejszych ruchach na rynkach kryptowalut. Inwestorzy mają większą elastyczność w zakresie kapitalizacji swoich udziałów w obu kierunkach. Dzięki funkcji alertów cenowych inwestorzy nie muszą się martwić, że przegapią jakąkolwiek wartościową okazję handlową.

Inwestorzy mogą ustawić poziom cen, aby otrzymywać natychmiastowe powiadomienia od brokera. Oprócz ustawiania alertów cenowych dla aktywów kryptograficznych, można również dostosować powiadomienia push dla innych instrumentów handlowych, takich jak forex, towary i akcje. 

Aplikacja oparta na sztucznej inteligencji ze spersonalizowanymi informacjami handlowymi

Zasilana sztuczną inteligencją, mobilna aplikacja handlowa działa w oparciu o mechanizm wykrywania uprzedzeń. Ujawnia uprzedzenia poznawcze, które ograniczają transakcje, aby podejmować zyskowne decyzje handlowe na czas.

Mobilna aplikacja handlowa jest wystarczająco inteligentna. Automatycznie wykrywa wszelkie zmiany w strategii handlowej i natychmiast o nich ostrzega. W ten sposób aplikacja utrzymuje inwestorów na właściwej drodze. Spersonalizowane spostrzeżenia handlowe i informacje zwrotne od ekspertów Capital.com sprawiają, że myślisz o swoich decyzjach handlowych i unikasz powtarzania błędów. 

Edukacja i wsparcie w zakresie handlu

Korzystając z mobilnej aplikacji handlowej, inwestorzy mogą również uzyskać dostęp do zasobów edukacyjnych oferowanych przez Capital.com. Broker oferuje prowokujące do myślenia treści edukacyjne, w tym kursy handlowe, seminaria internetowe i samouczki wideo, które pomagają klientom uczyć się i rozwijać. 

Kroki logowania do Capital.com i handlu kontraktami CFD na kryptowaluty na urządzeniach mobilnych?

Aby handlować kontraktami CFD na kryptowaluty w aplikacji Capital.com, należy wykonać proste kroki wymienione poniżej;

Krok 1: Otwórz mobilną aplikację handlową na swoim telefonie komórkowym.

Aplikacja mobilna Capital.com

Krok 2: Zaloguj się na swoje konto przy użyciu danych logowania Capital.com, jeśli nie masz jeszcze konta, możesz utworzyć nowe konto, klikając przycisk „Zarejestruj się”. Wystarczy podać swój identyfikator e-mail i wybrać hasło.

Krok 3: Zaznacz pole wyboru, aby potwierdzić, że zgadzasz się z obowiązującymi warunkami i naciśnij przycisk „Zarejestruj się”.

Zaloguj się do aplikacji mobilnej Capital.com Trading

Krok 4: Otwórz swój zarejestrowany identyfikator e-mail i kliknij link otrzymany w wiadomości e-mail od capital.com, aby zweryfikować swój adres e-mail.

Krok 5: Po zweryfikowaniu adresu e-mail wróć na stronę, aby dokończyć proces rejestracji.

Krok 6: Zostaniesz poproszony o podanie imienia i nazwiska oraz nazwiska.

Zarejestruj się w aplikacji mobilnej Capital.com

Krok 7: W następnym kroku należy podać numer telefonu i preferowaną walutę konta EUR, GBP i USD.

Dodaj numer telefonu w aplikacji mobilnej Capital.com

Wybierz walutę w mobilnej aplikacji handlowej Capital.com

Krok 8: Po zakończeniu rejestracji w aplikacji Capital.com musisz zasilić swoje konto, zanim zaczniesz handlować kryptowalutami. Należy pamiętać, że wymagana jest również weryfikacja konta.

Krok 9: Po zatwierdzeniu konta wybierz preferowaną metodę płatności z listy dostępnych opcji. Jeśli zamierzasz kupować i sprzedawać kontrakty CFD na kryptowaluty za pomocą karty, wprowadź dane karty, tj. imię i nazwisko posiadacza karty, numer karty, datę ważności i kod zabezpieczający.

Wybierz metodę płatności w aplikacji mobilnej Capital.comWybierz kwotę do zapłaty w aplikacji mobilnej Capital.com Trading

Krok 10: Wybierz swój ulubiony kontrakt CFD na kryptowaluty i ustaw preferencje handlowe. Kliknij przycisk kupna lub sprzedaży, aby zainicjować zamówienie.

Wybierz kryptowalutę do kupienia w aplikacji mobilnej Capital.com

Minimalny depozyt i wypłaty Capital.com

Capital.com oferuje wiele metod wpłaty środków na konto, w tym kartę debetową, kartę kredytową, przelewy bankowe, iDeal, Multibanko, Sofort, QIWI, Przelewy24, Webmoney i Trustly. 

Limity wpłat i wypłat

Capital.com ma płytkie limity dotyczące minimalnych depozytów. Inwestorzy mogą rozpocząć od wpłaty minimum 20 USD/GBP/EUR za pomocą karty kredytowej lub 100 PLN przy użyciu wszystkich metod płatności z wyjątkiem przelewów bankowych. Minimalny depozyt Capital.com dla przelewów bankowych wynosi do 250 USD/GBP/EUR.

Nie ma dostępnych informacji na temat minimalnych lub maksymalnych limitów wypłat. Jedyną rzeczą wspomnianą na oficjalnej stronie brokera jest to, że proces wypłaty może nastąpić w ciągu 24 godzin. Jednak ze względu na określone wymagania proceduralne, dotarcie środków na konto bankowe może zająć od 5 do 7 dni roboczych. 

Edukacja na Capital.com

Krótka sekcja zatytułowana „naucz się handlować” jest również dostępna na oficjalnej stronie brokera. Zapewnia ona katalog kursów dotyczących wszystkich instrumentów handlowych, aby umożliwić inwestorom naukę każdego elementu profesjonalnego handlu poprzez opanowanie samej koncepcji podstawowej terminologii oraz poznanie różnych wskazówek i sztuczek.

Począwszy od podstaw handlu, prowadzi on inwestorów do zaawansowanych sekcji, w tym zakładów typu spread betting (dostępnych tylko w Wielkiej Brytanii) i handlu kontraktami CFD. Oprócz kompleksowych przewodników handlowych na temat każdego z instrumentów finansowych dostępnych do handlu na capital.com, inwestorzy mogą również opanować różne strategie handlowe, ucząc się psychologii handlu. Wyjaśnienia dotyczące uprzedzeń handlowych i wpływu emocji na decyzje handlowe są dobrze wyjaśnione w zakładce psychologii handlu na Capital.com. Wreszcie, glosariusz handlowy pomaga klientom nauczyć się różnych terminologii handlowych. Krótko mówiąc, Capital.com oferuje szeroki zakres zasobów edukacyjnych, których nie można znaleźć u większości brokerów. 

Obsługa klienta Capital.com

Capital.com oferuje swoim klientom całodobową wielojęzyczną obsługę klienta. Inwestorzy mogą skontaktować się z działem wsparcia za pośrednictwem różnych dostępnych opcji, w tym telefonu, poczty e-mail i czatu internetowego. Możesz również zgłosić swoje obawy, wypełniając formularz rejestracji skargi dostępny w zakładce „Skontaktuj się z nami” na oficjalnej stronie brokera. Klienci mogą również śledzić Capital.com na różnych platformach mediów społecznościowych, tj. Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn i RSS. 

Recenzje online Capital.com

Co ludzie mówią o capital.com na Quora?

Szukając informacji o brokerze, znaleźliśmy ograniczoną liczbę postów, w których ludzie zdawali się dyskutować o Capital.com. W odpowiedzi na zadane przez kogoś pytanie dotyczące wiarygodności brokera, jeden z członków odpowiedział, że capital.com jest brokerem regulowanym przez CySEC. Oprócz oferowania łatwej w użyciu platformy handlowej, zapewnia również ochronę środków dla niektórych klientów detalicznych (do 20 tys.) w ramach programu Investor Compensation Fund. Według członka, nie korzystał on osobiście z usług brokera. Powiedział jednak również, że jeśli broker oferuje wszystkie takie usługi, jest to popularna platforma do handlu kontraktami CFD na kryptowaluty.

Recenzje Capital.com w serwisie Quora

Co ludzie mówią o capital.com na Reddicie?

Reddit to słynna platforma społecznościowa. Ludzie z całego świata łączą się i dzielą swoimi doświadczeniami na Reddit. Jest to jedna z najczęściej używanych platform do zadawania pytań dotyczących każdego aspektu życia. Próbowaliśmy wyszukać informacje, o które ludzie pytali na temat capital.com. Znaleźliśmy jednak tylko post, w którym jeden z użytkowników szukał opinii na temat tego, czy powinien zarejestrować się w capital.com. Według niego, szukał legalnego brokera, mieszkając w Kanadzie. Ktoś odpowiedział mu, aby ponownie rozważył swoją opcję, podkreślając fakt, że Capital.com jest zarejestrowany na Cyprze. Osoba, która przyszła z odpowiedzią, dodała również, że Capital.com nie akceptuje mieszkańców Kanady. Ponadto korzyści FCA są dostępne tylko w Wielkiej Brytanii.

Reddit Recenzje Capital.com

Czy Capital.com jest legalny?

Capital.com jest regulowanym brokerem i ma pozwolenie na oferowanie swoich usług od organów regulacyjnych w różnych regionach świata, takich jak CySEC na Cyprze, ASIC w Australii, FCA w Wielkiej Brytanii i SCB. Broker przechowuje środki klientów detalicznych na oddzielnych rachunkach bankowych zgodnie z zasadami i przepisami obowiązującymi w odpowiednich organach regulacyjnych. Jest również zarejestrowanym członkiem Investor Compensation Fund (ICF) w ramach CySEC, Financial Services Compensation Scheme (FSCS) i FCA. Broker jest zgodny ze standardami bezpieczeństwa PCI. Dlatego też, aby odpowiedzieć na pytanie „Czy Capital.com jest legalny?”, warto zauważyć, że broker spełnia wysokie standardy niezawodności i prywatności. 

Capital.com VS eToro

Wybór jednej z dwóch najlepszych platform handlowych zawsze był trudnym zadaniem. Jednakże, jeśli chodzi o rozważenie brokera o korzystnym stosunku jakości do ceny, istotne jest porównanie różnych aspektów brokerów przed zarejestrowaniem się u nich. Poniżej znajduje się szybkie porównanie Capital.com i eToro.

Capital.com oferuje wiele instrumentów finansowych, w tym Forex i kontrakty CFD na kryptowaluty. Broker słynie z konkurencyjnych spreadów i unikalnej platformy. Broker posiada w pełni funkcjonalną aplikację mobilną, aby ułatwić inwestorom podróżowanie. Capital.com oferuje przyjazną dla użytkownika platformę handlową. Nawigacja po interfejsie handlowym jest bardzo prosta. Broker oferuje wiele opcji płatności wraz z całodobową obsługą klienta. Broker posiada konkurencyjną strukturę opłat dostosowaną do potrzeb indywidualnych inwestorów. Jeśli chodzi o wady brokera, nie akceptuje on klientów z USA. Ponadto obsługa klienta brokera potrzebuje więcej czasu na odpowiedź.

Broker handlowy eToro to regulowana platforma obejmująca wiele aktywów, która oferuje szeroką gamę zbywalnych instrumentów. Klienci mogą inwestować w akcje i aktywa kryptograficzne. Obsługuje również handel kontraktami CFD na kryptowaluty. Oprócz oferowania intuicyjnej platformy transakcyjnej, eToro ma również przewagę nad capital.com, oferując usługę handlu społecznościowego. Klienci mogą kopiować transakcje innych profesjonalnych traderów i zacząć zarabiać od samego początku. Opłata transakcyjna w eToro jest również dość konkurencyjna. Broker może jednak pobierać nieco wyższe stawki w porównaniu do standardów branżowych dla pozycji utrzymywanych w nocy. Pomimo podstawowego poziomu obsługi klienta, broker obsługuje klientów w czasie rzeczywistym. Klienci mogą również uzyskać dostęp do wielu metod wpłat i wypłat oraz eToro.com. Broker ma również wbudowany portfel – portfel eToro, w którym można przechowywać kryptowaluty. 

Number of Coins: 20+
Margin Trading: Tak
Minimalny depozyt: $200

Invest In Cryptocurrency With $0 Commission

  • Obsługa wielu języków
  • Regulowany przez FCA, ASIC i CySEC
  • Akceptowane Paypal, karty debetowe i kredytowe
BankGiro PayMastercardNetellerPayPalSkrillUnionPayVisaYandex

Odwiedź eToro

eToro Full Review

Kapitał narażony na ryzyko

Inne produkty i usługi na Capital.com

Investmate

Idąc o krok dalej od innych tradycyjnych firm brokerskich, capital.com oferuje interaktywną mobilną aplikację edukacyjną – znaną jako Investmate – dostosowaną zarówno do potrzeb początkujących, jak i wykwalifikowanych traderów. Inwestorzy mogą zapoznać się z podstawową i zaawansowaną wiedzą na temat handlu kontraktami CFD i inwestowania na rynkach kryptowalut w tej prowokującej do myślenia aplikacji edukacyjnej.

Spread Betting (tylko dla mieszkańców Wielkiej Brytanii)

Dzięki funkcjom API, spread betting umożliwia inwestorom zajmowanie długich lub krótkich pozycji na wielu lewarowanych lub nielewarowanych aktywach zbywalnych bez konieczności martwienia się o konsekwencje podatkowe dla zysków. Ochrona przed ujemnym saldem dodaje nawet kolejną warstwę emocji dla traderów niechętnych do zawierania transakcji częściej niż często.

Narzędzia handlowe

Capital.com Capital.com oferuje szeroką gamę narzędzi handlowych, aby pomóc inwestorom w jak najlepszym ich wykorzystaniu, takich jak kalendarz ekonomiczny, telewizja kapitałowa i sekcja News Feed.

Kalendarz ekonomiczny

Capital.com pozwala inwestorom być na bieżąco z nadchodzącymi publikacjami wiadomości finansowych i wydarzeń gospodarczych. Kalendarz ekonomiczny pomaga również inwestorom w planowaniu strategii handlowych.

Capital’s TV

Poprzez dostosowany kanał telewizyjny, Capital.com dostarcza informacji na temat bieżących spraw gospodarczych i sprawia, że inwestorzy rozumieją szanse handlu za pomocą dogłębnych analiz rynkowych prezentowanych przez ekspertów handlowych i analityków finansowych.

Kanał informacyjny Capital.com

Za każdym razem, gdy publikowane są wiadomości, są one transmitowane we wszystkich kanałach Capital.com zaprojektowanych w celu informowania inwestorów na bieżąco. Inwestorzy mogą również przeczytać wszystkie takie wiadomości na stronie internetowej brokera w sekcji kanału informacyjnego.

Webinaria Capital.com

Promując koncepcję „zobaczyć znaczy uwierzyć”, capital.com organizuje od czasu do czasu webinaria, aby pomóc inwestorom zrozumieć złożoność niektórych rodzajów strategii handlowych. Dzielenie się spostrzeżeniami ekspertów na temat kilku najnowszych wydarzeń gospodarczych wzmacnia wizję aspirantów handlowych, dzięki czemu mogą oni odkrywać nowe horyzonty świata handlu. 

Wnioski

Po szczegółowym przeglądzie brokera stwierdzamy, że Capital.com jest niezawodną platformą handlową do handlu instrumentami pochodnymi kryptowalut. Dzięki przyjaznej dla użytkownika platformie handlowej, szerokiej gamie aktywów kryptograficznych, konkurencyjnemu modelowi cenowemu i całodobowej obsłudze klienta, broker nie pozostawia żadnego powodu, dla którego inwestorzy mogliby uniknąć rejestracji. Broker musi jednak podnieść poziom obsługi klienta. Informujemy, że handel kontraktami CFD na kryptowaluty nie jest już obsługiwany przez capital.com dla klientów z Wielkiej Brytanii po nałożeniu ograniczeń przez FCA. Kontrakty.

CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z wysokim ryzykiem szybkiej utraty pieniędzy z powodu dźwigni finansowej. 84,97% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Frequently asked questions