Capital.com Cryptocurrency Beoordeling 2026: Kosten, Platforms, App, Veiligheid & Meer

Ontdek de veiligheidskenmerken, regelgeving en reputatie van Capital.com. Deze gids gaat ook in op het openen van een rekening bij Capital.com, de kosten en andere kosten die Capital.com in rekening brengt aan Bitcoin- en andere cryptocurrency-handelaren en stortingen en opnames.

capital.com Logo
Bezoek Capital.com
82.78% van de retail-CFD-accounts verliest geld.
Bezoek Capital.com
82.78% van de retail-CFD-accounts verliest geld.

Capital.com Overzicht

Deze Capital.com Review onderzoekt de door Capital.com ondersteunde crypto CFD’s, kosten, verificatieproces en beoordelingen van andere handelaren. Je komt ook meer te weten over het openen van een rekening, het kopen en verkopen van CFD’s op Bitcoin bij Capital.com, stortingen, het ondersteunde handelsplatform, de klantenondersteuning en meer.

Capital.com Beginscherm

Capital.com is een online CFD en cryptocurrency broker die handelsdiensten aanbiedt in meer dan 50 landen over de hele wereld. Capital.com is gevestigd in Cyprus en heeft regionale kantoren in onder andere het Verenigd Koninkrijk, Australië, de Seychellen en Gibraltar. Opgericht in 2016, heeft het zich ontwikkeld als een echte handelssensatie voor de aspiranten van het hedendaagse financiële tijdperk. De broker biedt een breed scala aan financiële instrumenten in verschillende activaklassen, waaronder FX CFD’s, grondstoffen CFD’s, cryptocurrencies CFD’s, indexen CFD’s en aandelen CFD’s. Het state-of-the-art handelsplatform, de modellen voor risicobeheer en de veiligheidsprotocollen geven aan dat het de moeite waard is om te bekijken. In dit artikel nemen we de capital.com review in detail door. 

Capital.com Main Features

Number of Coins
299+
Margin Trading
Yes
CFD-handel
Yes
Minimum Deposit
20 $£€ By Credit Card
Zero Deposit Fees
Ja
Zero Withdrawal Fees
Ja
.

Voordelen en nadelen van Capital.com

Om je te helpen beter te begrijpen of de broker past bij jouw handelsbehoeften, laten we hieronder snel een paar voor- en nadelen op een rijtje zetten. 

Voordelen van Capital.com

  • Het biedt onmiddellijke uitvoering van transacties gevolgd door concurrerende spread charging.
  • Het biedt betrouwbare en gebruiksvriendelijke handelsplatformen.
  • Capital.com biedt risicobeheermodellen zoals hedging.
  • Het ondersteunt meerdere cryptocurrencies CFD’s.
  • Duidelijke tariefstructuur.

Nadelen van Capital.com

  • De klantenservice doet er te lang over om te reageren.
  • De makelaar accepteert geen klanten uit de Verenigde Staten.
  • Het biedt een hefboom van 1:30 ingesteld door ESMA.

Voordelen

  • Instant Trade Execution – Capital.com ondersteunt de onmiddellijke uitvoering van orders zonder dat er opnieuw genoteerd hoeft te worden. Dit betekent dat de broker de orders van klanten zonder tussenkomst aan de markt doorgeeft.
  • Gebruiksvriendelijke interface – Capital.com biedt een gebruiksvriendelijke handelsinterface. Handelaren kunnen gemakkelijk door het platform navigeren.
  • Geavanceerde Risico Management Tools – Handelaren kunnen hun handelsrisico effectief beheren met behulp van meerdere risico management tools die beschikbaar zijn bij Capital.com.
  • Probleemloze rekeningopening – De broker heeft een snel proces voor het openen van een rekening. Het vraagt je wel om het account te verifiëren voordat je kunt beginnen met handelen in crypto CFD’s.
  • Ondersteunt meerdere cryptocurrencies – Capital.com biedt een breed scala aan crypto activa om te verhandelen als derivaten, inclusief maar niet beperkt tot Bitcoin, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash, Ethereum, DASH, enz. Klanten uit het Verenigd Koninkrijk kunnen echter niet handelen in crypto CFD’s nadat de FCA brokers heeft beperkt in het aanbieden van crypto CFD’s aan Britse klanten.
  • Duidelijke kostenstructuur: Capital.com vermeldt zijn kostenstructuur duidelijk. Het bedrijf biedt 0% commissies voor stortingen en opnames via meerdere betaalmethoden. 

Minpunten

  • Trage klantenservice – Capital.com loopt achter op de industrienorm voor efficiënte klantenservice. Klanten moeten soms in de rij wachten tot een vertegenwoordiger hun vraag beantwoordt. Het duurt meestal 5-10 minuten om contact te krijgen met een medewerker van de klantenservice, wat voor sommige gebruikers een bron van ongemak kan zijn.
  • Geen klanten uit de VS – Capital.com bedient een groot aantal landen over de hele wereld, maar accepteert geen klanten uit de Verenigde Staten.
  • Beperkte hefboomwerking – Klanten hebben bij Capital.com toegang tot een beperkte hefboomwerking volgens de regels van ESMA. 

Capital.com Regelgeving, kantoren & ondersteunde landen

Reglement

De broker heeft meerdere licenties van verschillende regelgevende instanties in verschillende rechtsgebieden in de wereld, zoals CySEC, FCA, SCB en ASIC. 

Kantoren

Als wereldwijd bedrijf blijft Capital Com Group groeien en zijn activiteiten wereldwijd uitbreiden. Volgens de informatie die beschikbaar is op de website van het bedrijf, heeft de makelaar kantoren in onder andere het Verenigd Koninkrijk, Wit-Rusland, Cyprus en Australië. Binnenkort zal het bedrijf ook aanwezig zijn op andere continenten. 

Door Capital.com ondersteunde landen

Capital.com accepteert klanten uit bijna alle delen van de wereld, waaronder Europa, Afrika, Azië-Pacific en Latijns-Amerika. Het accepteert echter geen klanten uit de Verenigde Staten en Noord-Amerika – Canada. 

Beschikbare munten op Capital.com

Naast het feit dat Capital.com een van de beste Bitcoin CFD brokers is, kunnen klanten ook handelen in verschillende andere cryptocurrencies CFD’s met Capital.com. Hieronder staan enkele veel verhandelde cryptocurrencies CFD’s. 

  1. Bitcoin Geld (BCH)
  2. Ripple (XRP)
  3. TRON (TRX)
  4. Ethereum (ETH)
  5. Litecoin (LTC)
  6. Eminer (EM)
  7. Bitcoin Goud (BTG)
  8. Stellar (XLM)
  9. Neo (NEO)
  10. EOSIO (EOS)
  11. Steem (SBD)
  12. Kwantum (QKD)
Paar CodeVerkoopkopenVerspreidenPERC Verandering
DOGE/USD0.055110.058100.00299-4.330%
BTC/USD51755.0551793.5538.50-0.520%
XRP/USD0.530830.546830.01600-0.750%
ETH/USD1919.611929.6110.00-0.950%
XRP/EUR0.437560.453560.01600-0.710%
BTS/BTC0.000001150.000001290.00000014-3.390%
BCH/USD714.85719.855.00+1.600%
XLM/USD0.501570.506340.00477+0.450%
BTG/BTC0.00048280.00053480.0000520+1.010%
TRX/USD0.061700.062140.00044+12.860%
LTC/USD232.37233.871.50+1.510%
ADA/BTC0.000017640.000017740.00000010+0.060%
TRX/BTC0.000001180.000001220.00000004+13.330%
BTC/EUR42845.0542880.0535.00-0.420%
ETH/EUR1592.431594.932.50-0.970%
QTUM/USD7.1237.1890.066+0.380%
EOS/USD5.10605.18600.0800+5.480%
XRP/BTC0.000009460.000011350.00000189-0.320%
NEO/USD46.102246.40220.3000+4.170%
STEEM/BTC0.000009150.000009240.00000009-0.750%
ETC/BTC0.00028910.00029910.0000100+3.250%
XEM/BTC0.000008900.000009060.00000016+11.430%
EOS/BTC0.000094840.000103840.00000900+5.700%
BTC/RUB3827867.53829400.51533.0-0.520%
XLM/BTC0.000009520.000009920.00000040+0.950%
LTC/EUR192.59193.591.00+1.480%
CIX/Crypto Index229701.35231884.692183.34-0.430%
ETH/BTC0.037030.037270.00024-0.640%
ETH/RUB141488.8142976.31487.5-1.180%
BCH/BTC0.013730.014010.00028+1.710%
NEO/BTC0.0008800.0009000.000020+5.480%
QTUM/BTC0.000135520.000140520.00000500+0.650%
AAVE/USD428.450447.19318.743-5.100%
ALGO/USD1.36751.36880.0013-3.660%
ANT/USD6.07636.09290.0166-5.670%
ATOM/USD22.989623.00920.0196-3.110%
AVAX/USD39.990040.03480.0448-2.870%
BAL/USD44.995145.01850.0234-4.720%
BAND/USD18.360618.39130.0307+2.410%
BAT/USD0.629130.629860.00073-1.070%
BNB/USD268.34268.760.42+33.280%
BTC/AUD65819.9466825.891005.95-0.950%
BTC/BHT1551980.131552711.16731.03-0.500%
BTC/CAD65135.6666131.61995.95-0.510%
BTC/CZK1097896.201115183.1417286.94-0.780%
BTC/DKK315301.84320131.314829.47-0.740%
BTC/HUF15194159.9115434641.84240481.93-0.780%
BTC/MXN1043154.371059342.8316188.46-0.490%
BTC/ILS167924.88170546.392621.51-0.560%
BTC/NZD dollar70926.9672013.461086.50-0.820%
BTC/NOK434258.07441018.956760.88-0.640%
BTC/GBP36724.5737285.45560.88-0.630%
BTC/ZAR747499.86759162.0311662.17-0.870%
BTC/RON206675.51209909.293233.78-0.650%
BTC/SGD68066.8169110.781043.97-0.660%
BTC/SEK426001.72432594.606592.88-0.830%
BTC/CHF45973.0846676.58703.50-0.640%
BTC/TRY357815.39363555.525740.13-0.410%
BTC/JPY5422890.485505728.0082837.52-0.660%
BTG/USD26.29426.3500.056+0.390%
BTC/BYN133414.0134800.01386.0-0.740%
BTS/USD0.06237070.06341470.0010440-3.800%
BNT/USD5.57665.58360.0070-5.660%
BUSD/USD1.00011.00030.0002-0.020%
ADA/USD0.91287350.91403460.0011611-0.620%
COMP/USD452.38453.921.54-3.080%
CRV/USD2.76912.77470.0056-3.680%
DAI/USD1.00041.00060.00020.000%
DASH/USD317.392318.4711.079+11.860%
DCR/USD134.31134.800.49-2.600%
DGB/USD0.073570.074570.00100-4.740%
DOT/USD31.435331.45360.0183+0.500%
ETN/USD0.011360.011820.00046-11.180%
ETH/AUD2447.292484.2336.94-1.600%
ETH/BHT57709.3457727.1117.77-1.150%
ETH/CAD2421.912458.4636.55-1.170%
ETH/CZK40667.1141307.37640.26-2.000%
ETH/DKK11704.1511883.72179.57-1.750%
ETH/HUF563604.82572447.518842.69-1.810%
ETH/MXN38744.6539346.13601.48-1.430%
ETH/ILS6244.766343.1398.37-1.410%
ETH/NZD2632.002672.4440.44-1.840%
ETH/NOK16143.4216394.55251.13-1.460%
ETH/GBP1364.211385.1420.93-1.590%
ETH/ZAR27770.4328206.37435.94-1.740%
ETH/RON7672.607792.89120.29-1.670%
ETH/SGD2527.622566.4838.86-1.640%
ETH/SEK15817.2116064.07246.86-1.680%
ETH/CHF1706.601732.7626.16-1.660%
ETH/TRY13276.4013501.31224.91-1.690%
ETH/JPY201138.21204219.613081.40-1.760%
ETC/USD15.19115.2310.040+1.570%
ETH/BYN4940.25019.579.3-1.620%
FIL/USD42.281842.33210.0503-2.140%
GLM/USD0.422290.423470.00118+56.030%
HOT/USD0.041750.042290.00054+3.820%
IOTA/USD1.46511.46710.0020-4.400%
KNC/USD2.18702.19120.0042-1.280%
LTC/BTC0.004420.004520.00010+1.150%
MATIC/USD0.123270.123820.00055-1.340%
XMR/USD271.95273.061.11+5.030%
OCEAAN/USD1.14651.14830.0018-4.390%
OMG/USD6.48226.48900.0068-1.750%
ONT/USD1.24311.24870.0056-0.910%
PAX/USD0.99921.00030.0011-0.030%
PAXG/USD1784.831786.852.02-0.490%
REN/USD1.24471.24760.0029+5.900%
SNX/USD22.361322.37740.0161-4.720%
SOL/USD9.42509.43840.0134+4.550%
SRM/USD3.82093.82760.0067-4.360%
SUSHI/USD15.252315.26660.0143-3.050%
THETA/USD3.5723.5830.010+0.630%
TUSD/USD0.99941.00170.0023-0.020%
UMA/USD26.743726.85500.1113-1.800%
USDC/USD0.99961.00040.0008-0.020%
USDT/USD0.99940.99950.0001-0.040%
VET/USD0.053880.054410.00053-1.960%
WBTC/USD52299.7552330.3530.60-0.110%
XEM/USD0.46171610.46280670.0010906+7.770%
XTZ/USD4.97554.98640.0109+0.550%
YFI/USD42900.6043002.55101.95-5.040%
YFII/USD3189.373193.864.49-5.030%
ZEC/USD181.80182.030.23+5.620%

Capital.com Handelskosten

Capital.com brengt geen kosten in rekening voor diensten zoals stortingen en opnames, realtime koersen, educatief materiaal, grafiekopties en handelsindicatoren. Er worden geen kosten in rekening gebracht voor het openen of sluiten van posities. Capital.com verdient provisie door spread charging en overnight fees.  De broker rekent gemiddeld een spread tussen 0.5% en 1% op respectievelijk BTC en ETH; de spread is dynamisch. 

Hoe werkt Crypto CFD Spread Charging?

Stel dat u Bitcoin CFD’s wilt verkopen en kopen en besluit om een short CFD-transactie te openen door het te verkopen tegen de Amerikaanse dollar (BTC/USD). Uw makelaar geeft u de prijs van BTC/USD als verkopen/ kopen @ 550 / 570.

U bent van mening dat de waarde van Bitcoin zal dalen ten opzichte van de Amerikaanse dollar. Daarom opent u een CFD-positie door 05 eenheden te verkopen om uw positie te openen op 550.

Houd er rekening mee dat dit het equivalent is van het verkopen van 05 BTC tokens, dus u zou $5 kunnen winnen of verliezen voor elke $1 verandering in de waarde van de Bitcoin. Hieronder vindt u de tabel met de van toepassing zijnde overnight kosten voor BTC als voorbeeld. 

Gespreid opladen
Gespreid opladen1%
Overnight fees voor het aanhouden van een lange positie-0.0500%
Overnachtingskosten voor het aanhouden van een shortpositie.-0.0140%
Tijd voor het in rekening brengen van overnachtingstarieven22:00 (UTC)
Minimum verhandelde hoeveelheid0.01
Vereiste depositomarge50% (1:2)
MuntBitcoin (BTC)

Winst- en verliesberekening

Als de waarde van de Bitcoin nu daalt ten opzichte van de Amerikaanse dollar en de nieuwe prijsnotering 600 / 620 is. U besluit om uw winst te nemen en 05 eenheden te kopen om uw positie op 620 te sluiten. Dus uw winst wordt berekend als Units Veranderd 50 @ $5 voor elke Unit = $250.

Op dezelfde manier, als de prijs tegen u in was bewogen, zou u voor hetzelfde bedrag verlies hebben geleden.

Opmerking: BTC-prijzen in dit voorbeeld zijn illustratief en niet actueel. 

Capital.com Handelsplatformen

Desktop handelsplatformen

De broker biedt een gebruiksvriendelijk intuïtief handelsplatform aan haar klanten, waardoor hun Capital.com handelservaring onvergetelijk wordt. Met gedetailleerde financiële analyses en slimme tools om risico’s af te leiden, hebben handelaren met het volste vertrouwen toegang tot een breed scala aan verhandelbare activa. Schakelen tussen meerdere grafieken en volglijstfuncties helpen handelaren de markt voor te blijven en optimaal gebruik te maken van afdekkingstechnieken om risico’s te beheren. 

De stappen voor Capital.com login en verificatie

In overeenstemming met verschillende regels en voorschriften voor het witwassen van geld vraagt de makelaar je om je account te verifiëren. Hiervoor moet u een identiteitsbewijs indienen. Hieronder volgen de stappen voor het Capital.com login en verificatieproces. 

  1. Bezoek de site.
  2. Inloggen op je account.
  3. Klik op het tabblad Instellingen linksonder op de pagina.
  4. Klik op “Mijn accountgegevens”.
  5. Klik onder het tabblad “Live account” op Registratie voltooien.
  6. Er wordt een pagina geopend waar je je documenten kunt uploaden, zoals je nationale identiteitskaart en je paspoort.
  7. Het kan ook zijn dat je een foto nodig hebt om te vergelijken met de ID-kaart en het paspoort.
  8. Je moet ook een bewijs van je verblijfplaats voorleggen door je creditcardafschrift of elektriciteitsrekening in te dienen om je postadres te bevestigen.

Stappen voor Capital.com login en handel in Crypto CFD’s op Desktop?

Om Crypto CFD’s te verhandelen moet je een contract voor verschillen aangaan, ook wel bekend als CFD crypto trading. Bij deze vorm van handelen met Capital.com bezit je geen echte cryptocurrency. Toch open je long- of shortposities op onderliggende activa om te speculeren op hun prijsbeweging zonder ze te kopen.  Houd er rekening mee dat de FCA de Capital.com-handel in cryptaderivaten heeft verboden in het Verenigd Koninkrijk.

Volg de onderstaande stappen om crypto CFD’s te verhandelen met Capital.com login op het desktop handelsplatform;

Stap 1: Bezoek de officiële website van de makelaar.

Capital.com Beginscherm

Stap 2: Log in op de handelsrekening met uw Capital.com inloggegevens.

Stap 3: Klik op de deposit tab aan de linkerkant van de pagina. Klanten kunnen ook tikken op de fondsrekening optie beschikbaar aan de bovenrand van uw dashboard scherm.

Storten bij Capital.com

Stap 4: Selecteer de betalingsmethode van uw voorkeur. De broker accepteert stortingen via meerdere methoden. Om cryptos CFD’s onmiddellijk te kopen en verkopen, werkt betaling via kaarten misschien beter. Selecteer daarom een kaart als uw betaalmethode en voer de vereiste gegevens in en klik vervolgens op storten. Houd er rekening mee dat je je account moet verifiëren voordat je geld op je account kunt storten.

Betaalmethode bij Capital.com

Stap 5: Zodra je fondsen beschikbaar hebt op je account, kun je meteen beginnen met handelen in crypto CFD’s. Selecteer de crypto activa die je wilt verhandelen.

Stap 6: Klik op de handelsknop. Deze is beschikbaar aan de rechterkant van het ledengedeelte.

Selecteer bedrag op Capital.com

Stap 7: Stel je handelsvoorkeuren in en bepaal het bedrag dat je wilt verhandelen.

Stap 8: Bekijk je ordergegevens en klik op de handelsknop om de uitvoering van de transactie te starten.

Handelsinformatie op Capital.com

Capital.com App

Het mobiele handelsplatform ondersteunt alle geavanceerde handelstools die nodig zijn voor actieve handel. Handelaren hebben altijd en overal ter wereld toegang tot de markt. Met behulp van meer dan 70 indicatoren en verschillende risicobeheertools zoals trailing stops, winstnemingen en stop-loss kunnen handelaren posities openen op meer dan 3000 markten. De optie van handel met een hefboom met concurrerende spreads en nul commissie inclusief geen verborgen kosten, stelt nieuwe handelsdimensies in voor handelaren die onderweg zijn. Het is belangrijk om te weten dat handelen met een hefboom zowel winsten als verliezen vergroot.

De Capital.com App is te downloaden in de Google Play Store en App Store. De app is compatibel met alle versies van mobiele telefoons met iOS en Android.

Capital.com Beginscherm

Capital.com streeft er hard naar om een van de favoriete wereldwijde cfd brokers voor crypto enthousiastelingen te worden. De broker biedt handelaren toegang tot de markt zonder hun mobiliteit in gevaar te brengen en biedt een eersteklas mobiele handelsapp. Handelaren hebben nu met één klik op hun mobiele scherm toegang tot meer dan 3000 financiële instrumenten op meerdere financiële markten, waaronder aandelen CFD, indexen CFD, forex CFD, grondstoffen CFD en cryptocurrencies CFD.

De broker brengt de crypto CFD-wereld binnen handbereik en biedt een concurrerend prijsmodel voor de handel in crypto CFD’s, samen met concurrerende spreads en snelle uitvoering van transacties. De broker rekent geen commissie of verborgen kosten. Klanten hebben toegang tot live marktupdates, realtime prijswaarschuwingen en accurate prijsnoteringen op meerdere cryptoactiva. 

Diepgaande financiële analyse

Om gebruikers te helpen weloverwogen handelsbeslissingen te nemen, biedt de broker meerdere tools ter ondersteuning van diepgaande technische en fundamentele analyses. Tijdens het handelen in cryptocurrencies CFD’s met de Capital.com mobiele app, kunnen handelaren meer handelsopties volgen na het nauwkeurig identificeren van markttrends.

De broker biedt meer dan 70 technische indicatoren, variërend van Ichimoku-wolk tot Bollinger bands, om klanten te helpen bij het uitvoeren van gedetailleerde technische analyses. De geavanceerde grafiektools helpen handelaren markttrends te vinden en geschikte instap- en uitstappunten te ontdekken voor het handelen in cryptoactiva. 

Slim risicobeheer

De mobiele app van Capital.com wordt geleverd met slimme risicobeheertools waarmee handelaren hun posities kunnen afdekken en hun handelsverliezen efficiënt kunnen spreiden. Door stop loss en take profits te definiëren, kunnen handelaren hun posities beschermen tegen onverwachte marktbewegingen. De bescherming tegen negatieve balansen helpt klanten ook om te voorkomen dat hun rekeningen negatief worden. Dat betekent dat handelaren in geen geval meer kunnen verliezen dan hun initiële investering. Als de markt zich ongekend gedraagt en tegen je in gaat, sluit de mobiele handelsapp automatisch de betreffende positie. 

Prijswaarschuwingen

De prijswaarschuwingsfunctie van de app houdt handelaren alert over grote en kleine bewegingen op de cryptomarkten. Handelaren hebben meer flexibiliteit in termen van het kapitaliseren van hun inzet in beide richtingen.

Met de prijswaarschuwingsfuncties hoeven handelaren zich geen zorgen te maken over het missen van waardevolle handelskansen. Traders kunnen het prijsniveau instellen om onmiddellijke meldingen van de broker te ontvangen. Naast het instellen van prijswaarschuwingen voor cryptoactiva, kun je ook pushmeldingen aanpassen voor andere handelsinstrumenten, zoals forex, grondstoffen en aandelen. 

AI-app met gepersonaliseerde handelsinzichten

De mobiele trading app wordt aangedreven door kunstmatige intelligentie en werkt met een biasdetectiemechanisme. Het onthult cognitieve vooroordelen die transacties beperken om op tijd winstgevende handelsbeslissingen te nemen.

De mobiele trading app is slim genoeg. Het detecteert automatisch elke verandering in je handelsstrategie en waarschuwt je meteen. Hierdoor houdt de app traders op het juiste spoor. Gepersonaliseerde handelsinzichten en feedback van experts van Capital.com laten u nadenken over uw handelsbeslissingen en voorkomen dat u dezelfde fouten maakt. 

Handelsonderwijs en -ondersteuning

Met behulp van de mobiele handelsapp hebben handelaren ook toegang tot de educatieve bronnen die worden aangeboden op Capital.com. De broker biedt uitdagende educatieve content, waaronder handelscursussen, webinars en video tutorials om klanten te helpen leren en groeien. 

Stappen voor Capital.com login en handelen in crypto’s CFD’s op mobiel?

Om te handelen in crypto CFD’s op de Capital.com app, moet u de onderstaande eenvoudige stappen volgen;

Stap 1: Open de mobiele handelsapp op uw mobiele telefoon.

Capital.com mobiele app

Stap 2: Log in op uw account met uw Capital.com inloggegevens, als u nog geen account heeft kunt u een nieuw account aanmaken door op de “sign up” knop te klikken. U hoeft alleen uw e-mailadres op te geven en een wachtwoord te kiezen.

Stap 3: Vink het vakje aan om te bevestigen dat u akkoord gaat met de algemene voorwaarden en druk op aanmelden.

Inloggen op de Capital.com Trading mobiele app

Stap 4: Open je geregistreerde e-mailadres en klik op de link in de e-mail van capital.com om je e-mailadres te verifiëren.

Stap 5: Zodra uw e-mailadres is geverifieerd, keert u terug naar de pagina om het aanmeldingsproces te voltooien

Stap 6: U wordt gevraagd om uw voor- en achternaam op te geven, samen met uw achternaam.

Registreren bij Capital.com mobiele app

Stap 7: In de volgende stap moet je je telefoonnummer opgeven en de gewenste valuta voor je account EUR, GBP en USD.

Telefoonnummer toevoegen op Capital.com Mobile App

Selecteer valuta op Capital.com mobiele handelsapp

Stap 8: Zodra je klaar bent met aanmelden bij de Capital.com app, moet je je account financieren voordat je kunt beginnen met het handelen in crypto’s. Houd er rekening mee dat accountverificatie ook vereist is.

Stap 9: Na goedkeuring van je account, selecteer je de gewenste betaalmethode uit de lijst met beschikbare opties. Als u van plan bent crypto CFD’s te kopen en verkopen met een kaart, voer dan uw kaartgegevens in: naam van de kaarthouder, kaartnummer, vervaldatum en beveiligingscode.

Selecteer betaalmethode op Capital.com Mobile App

Kies het bedrag dat u wilt betalen bij Capital.com Trading mobile App

Stap 10: Selecteer uw favoriete crypto CFD en stel uw handelsvoorkeuren in. Klik op de koop- of verkoopknop om uw order te initiëren.

Selecteer Crypto om te kopen bij Capital.com Mobile App

Capital.com Minimale storting en opname

Capital.com biedt meerdere methoden om geld op je account te storten, waaronder debitcard, creditcard, overboekingen, iDeal, Multibanko, Sofort, QIWI, Przelewy24, Webmoney en Trustly. 

Limieten voor stortingen en opnames

Capital.com heeft ondiepe limieten wat betreft de minimale stortingen. Handelaren kunnen beginnen met een storting van minimaal 20 USD/GBP/EUR per creditcard, of 100 PLN met alle betaalmethoden behalve telegrafische overschrijvingen. De Capital.com minimum storting voor telegrafische overschrijvingen is maximaal 250 USD/GBP/EUR.

Er is geen informatie beschikbaar over minimum of maximum opnamelimieten. Het enige dat vermeld wordt op de officiële pagina van de broker is dat u uw opname binnen 24 uur kunt verwerken. Vanwege specifieke procedurele vereisten kan het echter 5 tot 7 werkdagen duren voordat uw fondsen uw bankrekening bereiken. 

Onderwijs op Capital.com

Een korte sectie met de titel “leren handelen” is ook beschikbaar op de officiële website van de broker. Het biedt een cursuscatalogus met betrekking tot al haar handelsinstrumenten om handelaren in staat te stellen elk stukje professioneel handelen te leren door het concept van basisterminologieën onder de knie te krijgen en verschillende tips en trucs te leren.

Beginnend bij de basis van handelen, neemt het handelaren verder mee naar geavanceerde secties, inclusief spread betting (alleen beschikbaar in het Verenigd Koninkrijk) en CFD-handel. Naast uitgebreide handelsgidsen over elk van de financiële instrumenten die beschikbaar zijn om te verhandelen op capital.com, kunnen handelaren ook verschillende handelsstrategieën onder de knie krijgen door handelspsychologie te leren. Uitleg over handelsvooroordelen en de invloed van emoties op uw handelsbeslissingen worden goed uitgelegd onder het tabblad handelspsychologie op Capital.com. Tot slot helpt het tradingglossarium klanten om verschillende handelsterminologieën te leren. Kortom, Capital.com biedt een uitgebreid scala aan educatieve middelen die u bij de meeste brokers nauwelijks vindt. 

Capital.com klantenondersteuning

Capital.com biedt 24 uur per dag meertalige klantenondersteuning. Handelaren kunnen de helpdesk bereiken via verschillende beschikbare opties, waaronder telefoon, e-mail en webchat. U kunt uw zorgen ook kenbaar maken door een klachtenregistratieformulier in te vullen dat beschikbaar is op het tabblad “Contact” op de officiële website van de broker. Klanten kunnen Capital.com ook volgen op verschillende social media platforms, zoals Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn en RSS. 

Capital.com online beoordelingen

Wat zeggen mensen over capital.com op Quora?

Tijdens het zoeken naar informatie over de broker vonden we beperkte berichten waarin mensen leken te discussiëren over Capital.com. In een reactie op de vraag van iemand over de betrouwbaarheid van de makelaar, antwoordde een lid dat capital.com een door CySEC gereguleerde makelaar is. Naast het aanbieden van een gemakkelijk te gebruiken handelsplatform, biedt het ook geldbescherming voor sommige particuliere klanten (tot 20k) onder het Investor Compensation Fund programma. Volgens het lid heeft hij de broker niet persoonlijk gebruikt. Hij zei echter ook dat als de broker al deze diensten aanbiedt, het een populair platform is om crypto CFD’s te verhandelen.

Quora beoordelingen van Capital.com

Wat zeggen mensen op Reddit over capital.com?

Reddit is een beroemd sociaal netwerkplatform. Mensen van over de hele wereld komen met elkaar in contact en delen hun ervaringen op Reddit. Het is een van de meest gebruikte platforms om vragen te stellen over elk aspect van het leven. We hebben geprobeerd te zoeken naar de informatie die mensen hebben gevraagd over capital.com. We konden echter alleen een bericht vinden waarin een lid de mening van mensen vroeg over de vraag of hij/zij zich moest aanmelden bij capital.com. Volgens hem was hij op zoek naar een legitieme makelaar terwijl hij in Canada woonde. Iemand antwoordde hem om zijn optie te heroverwegen en benadrukte het feit dat Capital.com geregistreerd is in Cyprus. De persoon die met een antwoord kwam, voegde er ook aan toe dat Capital.com geen Canadese ingezetenen accepteert. Daarnaast zijn FCA-voordelen alleen beschikbaar in het Verenigd Koninkrijk.

Reddit beoordelingen van Capital.com

Is Capital.com legitiem?

Capital.com is een gereguleerde broker en heeft toestemming om zijn diensten aan te bieden van regelgevende instanties in verschillende regio’s van de wereld, zoals CySEC in Cyprus, ASIC in Australië, FCA in het Verenigd Koninkrijk en SCB. De broker bewaart de fondsen van particuliere klanten op gescheiden bankrekeningen volgens de regels en voorschriften van de respectievelijke regelgevende instanties. Het is ook een geregistreerd lid van het Investor Compensation Fund (ICF) onder CySEC, het Financial Services Compensation Scheme (FSCS) en FCA. De broker voldoet aan de PCI beveiligingsstandaarden. Om deze vraag te beantwoorden, “Is Capital.com legitiem?” is het daarom de moeite waard om op te merken dat de broker voldoet aan hoge betrouwbaarheids- en privacystandaarden. 

Capital.com VS eToro

Het kiezen van een van de twee beste handelsplatformen is altijd een moeilijke taak geweest. Als het echter aankomt op het overwegen van een broker die waar voor zijn geld biedt, is het relevant om verschillende aspecten van brokers te vergelijken voordat u zich bij hen aanmeldt. Hieronder volgt een snelle vergelijking van Capital.com en eToro.

Capital.com biedt meerdere financiële instrumenten aan, waaronder Forex en Crypto CFD’s. De broker staat bekend om zijn concurrerende spreads en unieke platform. De broker heeft een volledig functionele mobiele app om het handelaren onderweg gemakkelijk te maken. Capital.com biedt een gebruiksvriendelijk handelsplatform. Navigatie door de handelsinterface is erg eenvoudig. De broker biedt meerdere betalingsopties samen met 24-uurs klantenondersteuning. De broker heeft een concurrerende kostenstructuur die past bij de behoeften van individuele handelaren. Wat betreft de nadelen van de broker, deze accepteert geen klanten uit de VS. Daarnaast neemt de klantenservice van de broker meer tijd om te reageren.

De eToro trading broker is een multi-asset gereguleerd platform dat een breed scala aan verhandelbare instrumenten biedt. Klanten kunnen beleggen in aandelen en crypto-activa. Het ondersteunt ook CFD-handel voor cryptocurrencies. Naast het aanbieden van een intuïtief handelsplatform, neemt eToro ook een voorsprong op capital.com door het aanbieden van een social trading service. Klanten kunnen de trades van andere professionele handelaren kopiëren en direct geld beginnen te verdienen. De handelskosten bij eToro zijn ook behoorlijk concurrerend. De broker kan echter iets hogere tarieven in rekening brengen in vergelijking met de industriestandaarden voor posities die ‘s nachts worden aangehouden. Ondanks een basisniveau van klantenondersteuning, vermaakt de broker klanten op een real-time basis. Klanten hebben ook toegang tot meerdere stortings- en opnamemethoden en eToro.com. De broker heeft ook een ingebouwde portemonnee – de eToro portemonnee waar je je crypto kunt opslaan. 

Number of Coins: 20+
Margin Trading: Ja
Minimum Deposit: $200

Invest In Cryptocurrency With $0 Commission

  • Ondersteunt meerdere talen
  • Gereguleerd door FCA, ASIC & CySEC
  • Paypal, Debet & Creditcard geaccepteerd
BankGiro PayMastercardNetellerPayPalSkrillUnionPayVisaYandex

Andere producten en diensten op Capital.com

Investmate

Capital.com is een stap verder dan andere traditionele makelaarskantoren en biedt een interactieve mobiele educatieve app – bekend als Investmate – die is afgestemd op de behoeften van zowel beginnende als ervaren handelaren. Handelaren kunnen basiskennis en kennis op gevorderd niveau leren over CFD’s en beleggen in cryptomarkten met details in deze leerzame app.

Spread Betting (Alleen voor inwoners van het Verenigd Koninkrijk)

Aangedreven met API functies, stelt spread betting handelaren in staat om long of short te gaan op meerdere verhandelbare activa met of zonder hefboom, zonder zich zorgen te hoeven maken over de belastingimplicaties op winsten. De negatieve balansbescherming voegt zelfs een extra laag van opwinding toe voor handelaren die terughoudend zijn om meer dan eens transacties in te voeren.

Capital.com Trading Tools

Capital.com biedt een grote verscheidenheid aan trading tools om traders te helpen er optimaal gebruik van te maken, zoals de economische kalender, Capital’s TV en de News Feed-sectie.

Capital.com Economische Kalender

Zo blijven handelaren op de hoogte van aankomend financieel nieuws en economische gebeurtenissen. De economische kalender helpt handelaren ook om hun handelsstrategieën te plannen.

Capital’s TV

Via een aangepast tv-kanaal biedt Capital.com informatie over actuele economische zaken en laat het handelaren de kansen van het handelen begrijpen met behulp van diepgaande marktanalyses die door de handelsexperts en financiële analisten worden gepresenteerd.

Capital.com Nieuwsfeed

Elke keer dat er nieuws wordt vrijgegeven, wordt dit uitgezonden via alle kanalen die Capital.com heeft ontworpen om traders op de hoogte te houden. Handelaren kunnen al dit nieuws ook lezen op de website van de broker onder de sectie nieuwsfeed.

Capital.com Webinars

Capital.com promoot het concept ‘zien is geloven’ en houdt af en toe webinars om handelaren te helpen de complexiteit van bepaalde handelsstrategieën te begrijpen. Het delen van deskundige inzichten over een paar van de nieuwste economische ontwikkelingen geeft de visie van trading aspiranten zodat ze nieuwe horizonten van de trading wereld kunnen bestrijken. 

Conclusie

Na een gedetailleerde review van de broker concluderen we dat Capital.com een betrouwbaar handelsplatform is voor het handelen in cryptocurrency derivaten. Met zijn gebruiksvriendelijke handelsplatform, een breed scala aan cryptovaluta, concurrerend prijsmodel en klantenservice die 24 uur per dag bereikbaar is, is er voor handelaren geen reden om zich niet in te schrijven. De broker moet echter het niveau van zijn klantenservice verhogen. Houd er rekening mee dat het handelen in crypto’s CFD’s niet langer wordt ondersteund bij capital.com voor klanten uit het Verenigd Koninkrijk nadat FCA beperkingen heeft opgelegd.

CFD’s zijn complexe instrumenten en hebben een hoog risico om snel geld te verliezen door de hefboomwerking. 84.97% van de rekeningen van particuliere beleggers verliest geld bij het handelen in CFD’s met deze aanbieder. Je moet overwegen of je begrijpt hoe CFD’s werken en of je je het hoge risico kunt veroorloven om je geld te verliezen. 

Frequently asked questions

  • Kan ik capital com vertrouwen?

    Ja, natuurlijk kunt u capital com vertrouwen. Ze zijn een gerenommeerd bedrijf met jarenlange ervaring in de financiële sector. Bovendien is hun klantenservice uitstekend en bieden ze een breed scala aan producten en diensten waaruit u kunt kiezen.

  • Is Capital Com legaal in Groot-Brittannië?

    Ja, Capital Com is legaal in het Verenigd Koninkrijk. Het is geautoriseerd en wordt gereguleerd door de Financial Conduct Authority (FCA).

  • Is Capital Com legaal in de VS?

    Nee, Capital Com is momenteel niet legaal in de Verenigde Staten.

  • Wat is de minimale inleg voor Capital Com?

    De minimale storting in Capital.com is $20.

  • Hoe neem ik geld op uit capital com?

    Om geld op te nemen van uw Capital.com-rekening, logt u in op de site en gaat u naar de pagina ‘Mijn rekening’. Selecteer onder het kopje ‘Opname’ het type opname dat u wilt doen en voer vervolgens de relevante gegevens in. Klik op ‘Verzenden’ en uw opname wordt verwerkt.

  • Waarom kan ik niet opnemen van capital com?

    Als je problemen hebt met geld opnemen bij Capital Com, kan dat een aantal redenen hebben. Controleer eerst of u aan alle vereisten hebt voldaan om uw geld op te nemen. Het kan zijn dat u een bepaald bedrag op uw rekening moet hebben staan of dat u een bepaald aantal transacties moet hebben gedaan.

  • Hoe lang duurt het opnemen van Capital.com?

    De opname van Capital Com kan een paar dagen tot een paar weken duren, afhankelijk van de methode die je gebruikt en de grootte van je account.